Перейти до основного вмісту

Тиждень права 2023


 Щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, в Україні проводять Тиждень права, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

З 4 по 8 грудня у Байковецькій гімназії було проведено тиждень права. Такі заходи призначалася для підвищення рівня правової обізнаності серед учнів та створення умов для глибшого розуміння та поваги до прав та обов'язків кожного члена освітньої спільноти.

Протягом тижня було проведено такі заходи: круглий стіл «Підлітки мають знати свої права»; вікторини  «Виконуємо свої обов’язки», створення стінгазети « Права  людини»; урок-гра брейн-ринг "Я маю право"; проєкти (малюнки)“ Світ моїх прав”.

Тиждень права в школі став успішним кроком, який спрямований на формування в учнів свідомості про їхні права та відповідальності. Учні здобули нові знання, атракційними методами інформувались про аспекти права, що мають важливе значення в їхньому повсякденному житті.

Ці заходи не лише зміцнили правовий рівень учнів, але й покликали їх до активного участі в формуванні правової культури в школі та за її межами. Учні відчули важливість інформованості і поваги до прав та свобод кожного.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

  Трагедія  Клубовецького лісу (Тисменицький район)... Їх було восьмеро. Найстаршому – 29, наймолодшому – 18 років. І вони до останньої краплі крові, до останнього подиху залишилися вірними націоналістичній ідеї. Гасло «Здобудеш Україну або загинеш у боротьбі за неї!» для цих патріотів із Тисменицького та Богородчанського районів виявилося пророчим. 13 березня 1951 року внаслідок виявлення місця їх переховування у клубовецькому лісі та облоги енкаведистів повстанці загинули.

Онлайн-виставка київських музейних скарбів

https://youtu.be/xXqVFeplY34 У 2024 році кияни та гості міста отримали унікальну можливість – зануритися у світ столичних музеїв, не виходячи з дому. Завдяки онлайн-виставці "Київські музейні скарби" кожен може дослідити багатство та різноманіття музейних колекцій, не обмежений часом та простором. Виставка об'єднує віртуальні експонати з 12 музеїв міста, серед яких Національний музей історії України, Музей історичних коштовностей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та інші. Кожен музей представляє свої найцінніші експонати, що розкривають різні аспекти історії та культури Києва та України.

Поради батькам

Є відомий інтернет-мем, який смішить усіх, окрім батьків та школярів:        Уроки зроблені, мати захрипла, донька стала глухою, сусіди вивчили все на пам’ять, собака переповіла.    Аби у вашій сім’ї так не було, пам’ятайте наступні поради.      1. Школа це лише помічник .   Не замінник Вас, а лише помічник, а звідси два підпункти:         Співпрацюйте.   Ходіть до вчителів, розпитуйте, вимагайте аби вам підказали що робити, коли щось не так. Вони педагоги, фахівці.