Перейти до основного вмісту

Про автора


Автор та ведучий цього сайту – Пахолік Наталія
Доброго дня, шановний відвідувач! Рада вітати Тебе на своєму блозі історії та права. Дякую, що найшов час познайомитись з автором цього веб-порталу!) Мене звати Пахолік Наталія. Отже, щоб Ти більше зрозумів хто я така та чим займаюсь, коротко розповім про себе.  Перше своє знайомство з перегогікою викладання я ознайомилась навчаючись в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка на спеціальності « Педагогіка і методика середньої освіти. Історія». Протягом 20 років викладаю в Байковецькій ЗШО І-ІІ ступенів, вчитель вищої категорії. Двічі перемагала у районному конкурсі “Вчитель року 2014” та Вчитель року 2016. Регулярно готую учнів до районних та інтернет олімпіад, де мої учні займають призові місця. Часто отримую свідоцтва про достатні та високі успіхи моїх учнів. Ласкаво прошу на мій сайт. Приємного читання та застосування на практиці матеріалів з мого блогу. З повагою. Пахолік Наталія!)

Популярні дописи з цього блогу

  Трагедія  Клубовецького лісу (Тисменицький район)... Їх було восьмеро. Найстаршому – 29, наймолодшому – 18 років. І вони до останньої краплі крові, до останнього подиху залишилися вірними націоналістичній ідеї. Гасло «Здобудеш Україну або загинеш у боротьбі за неї!» для цих патріотів із Тисменицького та Богородчанського районів виявилося пророчим. 13 березня 1951 року внаслідок виявлення місця їх переховування у клубовецькому лісі та облоги енкаведистів повстанці загинули.

Онлайн-виставка київських музейних скарбів

https://youtu.be/xXqVFeplY34 У 2024 році кияни та гості міста отримали унікальну можливість – зануритися у світ столичних музеїв, не виходячи з дому. Завдяки онлайн-виставці "Київські музейні скарби" кожен може дослідити багатство та різноманіття музейних колекцій, не обмежений часом та простором. Виставка об'єднує віртуальні експонати з 12 музеїв міста, серед яких Національний музей історії України, Музей історичних коштовностей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та інші. Кожен музей представляє свої найцінніші експонати, що розкривають різні аспекти історії та культури Києва та України.

Поради батькам

Є відомий інтернет-мем, який смішить усіх, окрім батьків та школярів:        Уроки зроблені, мати захрипла, донька стала глухою, сусіди вивчили все на пам’ять, собака переповіла.    Аби у вашій сім’ї так не було, пам’ятайте наступні поради.      1. Школа це лише помічник .   Не замінник Вас, а лише помічник, а звідси два підпункти:         Співпрацюйте.   Ходіть до вчителів, розпитуйте, вимагайте аби вам підказали що робити, коли щось не так. Вони педагоги, фахівці.