Перейти до основного вмісту

1 вересня - День Знань: Відкриваємо Двері до Нових Можливостей

  Сьогодні ми відзначаємо особливий день, який ще з   дитинства пов'язаний з атмосферою нового початку,       запахом свіжого альбому та перших сторінок, написаних   новим каліграфічним почерком. 1 вересня - День Знань!       Це свято відзначається в багатьох країнах світу, і воно   завжди викликає особливий натхнення в серцях учнів,       вчителів і навіть тих, хто вже давно закінчив школу. 
  Це   день, коли відкриваються нові можливості, а    вивчення знань стає цікавим та захопливим пригодою.   Для багатьох з нас 1 вересня асоціюється з першим   дзвоником,   святковою формою, та усмішками друзів. 
   Це час, коли кожен може відчути, що йому відкривається новий етап у навчанні, нова сторінка в книзі життя. А навчання, як відомо, є ключем до розуміння світу. 
     Нехай цей День Знань буде для кожного з вас початком захопливого і цікавого навчання, в якому ви відкриєте для себе багато нового, розвинете таланти та знайдете своє покликання. Нехай цей новий навчальний рік буде наповнений успіхами, вдосконаленням і радістю від кожного досягнутого вами нового знання. Нехай День Знань стане початком захопливої подорожі у світ вивчення та розуміння.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

  Трагедія  Клубовецького лісу (Тисменицький район)... Їх було восьмеро. Найстаршому – 29, наймолодшому – 18 років. І вони до останньої краплі крові, до останнього подиху залишилися вірними націоналістичній ідеї. Гасло «Здобудеш Україну або загинеш у боротьбі за неї!» для цих патріотів із Тисменицького та Богородчанського районів виявилося пророчим. 13 березня 1951 року внаслідок виявлення місця їх переховування у клубовецькому лісі та облоги енкаведистів повстанці загинули.

Онлайн-виставка київських музейних скарбів

https://youtu.be/xXqVFeplY34 У 2024 році кияни та гості міста отримали унікальну можливість – зануритися у світ столичних музеїв, не виходячи з дому. Завдяки онлайн-виставці "Київські музейні скарби" кожен може дослідити багатство та різноманіття музейних колекцій, не обмежений часом та простором. Виставка об'єднує віртуальні експонати з 12 музеїв міста, серед яких Національний музей історії України, Музей історичних коштовностей України, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та інші. Кожен музей представляє свої найцінніші експонати, що розкривають різні аспекти історії та культури Києва та України.

Поради батькам

Є відомий інтернет-мем, який смішить усіх, окрім батьків та школярів:        Уроки зроблені, мати захрипла, донька стала глухою, сусіди вивчили все на пам’ять, собака переповіла.    Аби у вашій сім’ї так не було, пам’ятайте наступні поради.      1. Школа це лише помічник .   Не замінник Вас, а лише помічник, а звідси два підпункти:         Співпрацюйте.   Ходіть до вчителів, розпитуйте, вимагайте аби вам підказали що робити, коли щось не так. Вони педагоги, фахівці.